Kontakt


 

Tvrđava Barone, Put Vuka Mandušića 28, Šibenik

  shop@tvrdjava-kulture.hr


  barone.hr


   Tvrđava Barone


  tvrdjava_barone


  @tvrdjavabarone


  Tvrđava Barone Šibenik


  Tvrđava Barone

JAVNA USTANOVA U KULTURI
TVRĐAVA KULTURE ŠIBENIK

Vladimira Nazora 1
Šibenik
 


Ravnateljica:

Gorana Barišić-Bačelić

  gorana@tvrdjava-kulture.hr


Odjel za administracije i financije:
Poslovna tajnica:

Marijana Kokić

  marijana@tvrdjava-kulture.hr

Računovodstvo:

Ante Stančić

  ante@tvrdjava-kulture.hr


Odjel za tehničke poslove:

Zoran Erak 

  zoran@tvrdjava-kulture.hr


Odjel za marketing, promocija i prodaja:

Vera Jergović Bolanča

  vera@tvrdjava-kulture.hr


Odjel za programe i produkciju:

Morana Periša

  morana@tvrdjava-kulture.hr


Odjel za kulturno-povijesnu baštinu:

Josip Pavić

  josip@tvrdjava-kulture.hr